Kui oled otsustanud tellida  toote,  saad valida ühe järgmistest tarneviisidest:

Kauplusesse

Tihti on mugav minna ise kaubale järele kauplusesse. Nii on kauba kättesaamine sinu jaoks täiesti tasuta, sest kauplusesse tellides ei lisandu postikulu. Kui kaup on valmis ja ootab kaupluses, antakse sellest sulle teada e-kirja teel.
Kauplus asub Tallinnas Sakala tn.16a-1.

Omniva pakiautomaat

Kättesaamise kohaks vali sobivaim Omniva pakiautomaat. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse sulle SMS unikaalse koodiga. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Nii lihtne ongi. Omniva pakiautomaatidesse saad pakile järele minna olenemata kellaajast ja kuupäevast. Lähima pakiautomaadi saad valida meie veebipoe ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast.

Itella- SmartPost pakiautomaat

Kui sulle sobib Itella- SmartPost pakiautomaat, siis vali see meie veebipoe ostukorvis tarneviisiks. Kui pakk automaati jõuab, saadetakse Sulle SMS  mis sisaldab uksekoodi. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk. Lähima pakiautomaadi saad valida meie veebipoe ostukorvis, tarneviisi juures olevast nimekirjast.

Itella-SmartPost Finland pakiautomaat

Kauba saab tellida ka Soome. Itella-SmartPost Finland pakiautomaadid toimivad sama lihtsalt nagu Eestiski. Vali meie veebipoe ostukorvis sobiv Itella-SmartPost Finland automaat. Kui pakk kohale jõuab, saadetakse saajale  SMS  mis sisaldab uksekoodi. Mine kohale, sisesta kood automaati ja võta pakk.

Kulleriga koju või kontorisse

Kui sulle sobib selline tarneviis, siis vali see meie veebipoe ostukorvis. Saad kauba tellida koju, kontorisse või mujale. Kaup toimetatakse soovitud aadressile tööpäevadel kella 09:00-16:00. Enne kauba kohale jõudmist helistab kuller kontaktile. Kaupa kätte tellides hoolitse, et telefon oleks käepärast ning volitatud isik kauba kohale jõudmise ajal sihtkohas seda vastu võtmas. Eriti just suuremate
esemete tellimisel palume arvestada, et kuller toimetab kauba vaid välisukseni.